BKP: Do nieba wołające zbrodnie apostatycznego Watykanu

Możesz obejrzeć to wideo tutaj:
https://rumble.com/vradyj-zbrodnie-watykanu.html
https://ugetube.com/watch/sXuucbb2VburEpe
https://www.bitchute.com/video/ApAZBIk91zSI/

http://vkpatriarhat.org/pl/?p=19264
https://bcp-video.org/pl/zbrodnie-watykanu/

Zapisz się do newslettera BKP
https://forms.sendpulse.com/ee00f2f1c9/

Cały Watykan, z wyjątkiem trzech gwardzistów, którzy opuścili służbę, otrzymał mRNA szczepionkę. Ta „szczepionka” jest w poważnym konflikcie z moralnością i prawem Bożym. Watykan dał zły przykład wszystkim katolikom i rozpoczął samobójczy proces ludzkości. Nadużył w tym celu najwyższy kościelny autorytet, który był filarem prawdy i sumieniem ludzkości. Przyjmując szczepienie, apostatyczy Watykan popełnił poważne przestępstwo.

Prawdziwi eksperci pilnie ostrzegali przed mRNA szczepionką, ale analfabeta w medycynie, Bergoglio, cynicznie to zbojkotował. Z siebie w ten sposób zrobił największego specjalistę w dziedzinie wirusologii. Co to ma znaczyć? Albo cierpi na nieprzekonywalną ślepotę, lub na zaburzenia psychiczne. Suwerennie wygłosił hasło: „Szczepionka dla wszystkich” i „trzeba to zrobić!” Pytamy się: Na podstawie jakich stwierdzeń i od których konkretnych nieprzekupnych naukowców w wirusologii Bergoglio wypowiada te hasła? Żadnych! Jego hasła są celowo zwodnicze i przestępcze!

Pseudopapież odpowiedzialnych lekarzy, specjalistów, uważa za dyletantów. Na rzymskim szczycie od 12.-14. 09. 2021 roku uczestniczyło ponad 12700 lekarzy! Jednogłośnie potępiają to eksperymentalne szczepienie. Kwalifikują to jako eksperymenty na ludziach, które zgodnie z Kodeksem Norymberskim kwalifikują się jako zbrodnie przeciwko ludzkości. Arcyheretyk ale dalej oszukuje opinię publiczną i zmusza do przyjęcia przestępczej szczepionki. Absurdalnie nazywa to oznaką miłości. Jest to podobne do twierdzenia, że samobójstwo lub morderstwo są również oznaką miłości.

Opierając się na rażącym kłamstwie, rozpoczyna podżegającą i nienawistną kampanię przeciwko niewinnym ludziom. Inicjuje linczowanie nieszczepionych fałszywymi oskarżeniami, że zagrażają zdrowiu innych. W rzeczywistości osoba, która otrzymała szczepionkę, staje się laboratorium do produkcji śmiertelnych wirusów. To Bergoglio celowo ukrywa i obwinia niewinnych. To jest diabelska polityka, która wywołuje wśród ludzi fanatyczną nietolerancję. Ranią się nawzajem, a proces ten stale narasta i nie można go zatrzymać. To Bergogliowe podłe kłamstwo jest wołającą do nieba zbrodnią!

Bergoglio notorycznie kłamie, nienawidzi prawdy i nawet nie chce jej słyszeć. Jest to oznaką niezwykłej zatwardziałości, całkowitej duchowej i umysłowej ślepoty. Działania Bergoglia są naprawdę diabelskie i zasługują na największą karę, zarówno ludzką, jak i boską, ponieważ rzucają masy na ścieżkę zabójczej wrogości, nienawiści i złośliwości. Bergogliowa zbrodnia doprowadziła już do okaleczeń i śmierci wielu ludzi. Co najgorsze, Bergoglio organizuje i promuje satanizację ludzkości i ciągnie miliony dusz na wieczne potępienie.

Ponownie przypominamy, że na tym religijnym oszustowi i zbrodniarzu leży wielokrotna Boża anatema – klątwa według Gal. 1:8-9.

Zmodyfikowana mRNA szczepionka zawiera tkankę nienarodzonych dzieci, które po tym, jak tkanka została żywcem pobrana, zostały zamordowane. Ten szatański akt – obrzęd – jest przeciwieństwem chrztu świętego. Przez sakramentalny chrzest zjednoczyliśmy się z Chrystusem, z Jego odkupieńczą śmiercią i otrzymaliśmy nowe życie (Rz 6:3-4). Infekcja pierwszego grzechu weszła w ludzką naturę przez ducha kłamstwa. Pierwsi ludzie przykazań Bożych nie przestrzegali, ale przeciwnie, uwierzyli w kłamstwa diabła, że będą jak bogowie. Sytuacja ze szczepionką jest bardzo podobna. Znowu wielu nie chce słyszeć ostrzegawczego głosu prawdy prawdziwych ekspertów, ale wierzą duchu kłamstwa, który działa dzisiaj za pośrednictwem Bergoglia i w podobnych diabelskich mediach.

Chrzest jest duchowo związany ze śmiercią Chrystusa (Rz 6:3). Przy Swojej śmierci Jezus przelał krew:

„Zostaliście odkupieni nie srebrem lub złotem, ...ale drogocenną krwią Chrystusa” (1 P 1, 18-19).

Krew Jezusa Chrystusa nie była tylko krwią męczennicką. Krew Zbawiciela jest krwią nowej umowy między Bogiem a człowiekiem. Krwią, którą przelał za wielu na odpuszczenie grzechów (Mt 26:28).

Masowe szczepienia to anty-chrzest diabła promowany przez jego agentów. Potajemnie poświęcają zaszczepione osoby szatanowi poprzez przelaną krew niewinnych dzieci podczas satanistycznego rytuału, po którym te dzieci zostają zabite. Szczepionka mRNA jest powiązana z krwią i śmiercią niewinnych dzieci. Zaszczepieni przyjęciem tej „szczepionki” przyjmują antychrzest diabła, nieświadomie, oszukani przez kłamliwych agitatorów, stają się duchową własnością diabła. To jest światowa katastrofa. Tutaj mają zastosowanie słowa Chrystusa: „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i nie wytrwał w prawdzie, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” (J 8, 44).

Arcyheretyk Bergoglio nie jest sługą Bożym, ale sługą diabła. W ten sam sposób są sługami diabła wszyscy, którzy tworzą z nim jedność ducha.

Zaszczepione osoby zostały oszukane! Zdradziecki kościelny kler otępił ich sumienie! Zostali oszukani przez kłamliwe media głównego nurtu i skorumpowanych polityków. Dlatego odmówili przyjęcia prawdy i ostrzeżeń prawdziwych ekspertów. Gdyby w swoim życiu naprawdę szukali prawdy, nie zostaliby oszukani.

Pseudopapież Bergoglio swoimi słowami i czynami publicznie promuje szczepionkową satanizację. W widoczny sposób rozpoczął ją od intronizacji demona Pachamamy, a następnie poprzez promowanie legalizacji małżeństw sodomitów i adopcji przez nich dzieci, które są kradzione rodzicom przez służby socjalne. Każdy, kto nie chce traktować rzeczywistości poważnie i ślepo popełnia szczepionkowe samobójstwo, nie ma i nie będzie miał usprawiedliwienia.

Dlaczego nie znalazło się, oprócz trzech gwardzistów, w Watykanie co najmniej trzech biskupów lub księży, którzy zrobiliby to samo co gwardziści? Z głodu by nie umarli, ale ustanowiliby precedens i pokazaliby prawdziwą drogę wyjścia, którą jest pokuta. Oni ale tchórzliwie lub dla kariery przyjęli szczepionkę, na której jest krew nienarodzonych dzieci. To otworzyło drzwi dla globalizacyjnego satanistycznego antychrztu.

Badaczka z USA opuściła laboratorium, ponieważ była tam świadkiem prawdziwie satanistycznego obrzędu. Wyrywali tkankę z dzieci na potrzeby tych „szczepionek”. Nienarodzone dzieci są już tak rozwinięte, że odczuwają ból. Sadystycznie wyrywali im tkankę z nerek lub płuc, a następnie je zabijali. I właśnie tę metodę produkcji szczepionek promuje tak zwany papież. On tworzy niezwykłą presję, aby to satanistyczne piętno wstrzyknąć każdemu człowiekowi. To w żadnym wypadku nie jest wola Boża, ale jest to wola diabła, którą arcykacerz Bergoglio i odstępczy Watykan promuje.

Tą tak zwaną szczepionką został satanizowany cały Watykan i w widoczny sposób spadła na niego Boża klątwa (Gal. 1:8-9).

Co ciekawe, dla trzech gwardzistów było jasne, że szczepionki związane z brutalną aborcją są wielkim grzechem, ale dla biskupów i księży w Watykanie to nie było i nie jest jasne. Jest to ale najwyższy stopień ślepoty i duchowej ciemności. To utrata nawet ostatniej kropli sumienia. Jak by chciał taki biskup lub ksiądz w godzinie śmierci pokutować, kiedy przez całe życie nieustannie odrzucał pokutę i drogę prawdy? Na takiego nieskruszonego i zatwardziałego biskupa i księdza czeka jezioro ognia. Dziś Watykan jest przerażającym przykładem najpoważniejszych duchowych zbrodni w historii ludzkości. Pracownicy Watykanu nie chcą słyszeć że mRNA szczepionka: 1) zmienia ludzki genom, a tym samym jest buntem przeciwko Bogu Stwórcy i służy eksterminacji rasy ludzkiej; 2) że zawiera nanocząsteczki, które w połączeniu z 5G służą do kontrolowania człowieka a tym samym należą do procesu chipowania ludzkości, przed którym Biblia ostrzega jeziorem ognia, oprucz tego zawiera hydrożel a tlenek grafenu, który zawiera identyfikator 3) że dzisiejsze statystyki potwierdzają, że ta tak zwana szczepionka nie chroni przed wirusem, ale wręcz przeciwnie, po niej organizm wytwarza białko kolczaste, także zaszczepiony staje się laboratorium do produkcji śmiercionośnych wirusów; 4) że szczepionka, jak już zastało powiedziane, wiąże się z sadystycznym zabijaniem nienarodzonego dziecka, a to jest satanizm; 5) że jest najskuteczniejszym narzędziem redukcji, czyli eksterminacji ludzkości, jak publicznie przyznał Bill Gates.

Jeśli jakiś katolik został przez bergoglianskou sektę oszukany i szczepionkę przyjął, niech nie przyjmie kolejnej szczepionki, ale szczerze pokutuje, dopóki jest jeszcze w stanie pokutować. Nie chodzi tylko o doczesne życie, ale także o życie wieczne. „Pokuta jest zbawieniem, odrzucenie pokuty jest śmiercią” jak mówi św. Bazyli. Słowa Jezusa obowiązują do dziś: „Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy zginiecie” (Łk 13, 3). W trzeciej tajemnicy fatimskiej została przepowiedziana apostazja i satanizacja Watykanu. Matka Boża też powiedziała dzieciom: „Jeśli Rosja się nawróci, światowa katastrofa zostanie zatrzymana!” Czy nawróci się Rosja do Boga, czy też pójdzie drogą globalizacyjnego kłamstwa i samobójstwa ze szkodą dla siebie i całej ludzkości?

+Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+Metodiusz OSBMr +Tymoteusz OSBMr
biskupi-sekretarze

6.12.2021